Navštívte nás v showroome v Dunajskej Lužnej!

Spoločnosť AVAL – JZ, s. r. o. aktívne reaguje na súčasné požiadavky trhu a od apríla 2012 ponúka komplexný servis pri tvorbe dizajnových interiérov a výrobe atypického nábytku v pohodlí nového SHOWROOMu AVAL – JZ na Hlavnej ulici, vedľa čerpacej stanice Slovnaft v Dunajskej Lužnej.
K dispozícii Vám je tím obchodných poradcov, ktorí Vám ochotne vyjdú v ústrety pri plánovaní a dolaďovaní detailov bytových, firemných aj obchodných interiérov, s využitím ponuky výroby atypického nábytku na mieru, exkluzívneho značkového talianskeho nábytku, spotrebičov i doplnkového sortimentu. Priamo v showroome máte možnosť prezrieť si a vyskúšať exkluzívny taliansky nábytok, ukážku atypového nábytku, ako aj množstvo vzorkovníkov a katalógov.

AVAL-JZ, s.r.o. – Predajca kuchýň a nábytku Decodom

Spoločnosť AVAL-JZ, s.r.o. sa úspešne usídlila na trhu s výrobou a predajom nábytku, ktorý je postavený na kvalitnej slovenskej produkcii. Vytvorila spoluprácu s najväčším výrobcom a najznámejším dodávateľom nábytku a doplnkov na Slovensku DECODOM, ktorého produkty ponúkame. Ponuka nábytku od uvedeného výrobcu obsahuje široký sortiment tovaru. Rôznorodosť vzhľadu predstavuje možnosť kombinovania množstva jednotlivých zložiek nábytku, z ktorých si môžete podľa Vašich predstáv zložiť vlastné zostavy, vhodné do Vášho interiéru. Cieľom je poskytnúť produkt, ktorý splní vaše očakávania po dizajnovej ale aj funkčnej stránke, produkt nových materiálov, farieb a technických riešení, ktoré sú v súlade – dizajn a cena.
V spolupráci s našimi profesionálne vyškolenými poradcami, ktorí sú jednotkou vo svojom obore ponúkame profesionálne grafické vykresľovanie.

Vaša spokojnosť je našou prioritou…

Sme tu pre Vás a radi Vás uvítame v našej predajni AVAL-JZ, kde si môžete zakúpiť produkty od slovenského výrobcu DECODOM.

Showroom Dunajská Lužná

OTVÁRACIE HODINY

Po 7:00 – 18:00 hod.
Ut 7:00 – 15:45 hod.
St 7:00 – 18:00 hod.
Št 7:00 – 15:45 hod.
Pi 7:00 – 15:45 hod.

Adresa:
Hlavná ul., 900 42 Dunajská Lužná
Mobil: +421 911 405 373
Email: obchodDL@aval-jz.sk
Budova showroomu sa nachádza za čerpacou stanicou Slovnaft.
Click edit button to change this code.

Fotogaléria showroomu Aval

Showroom DECODOM (na poschodí v Dunajskej Lužnej)