samorin_prezentacny-podorys_dom-lavy_koty

Máte predstavu o zariadení svojho interiéru, no sami ju neviete zhmotniť? Kontaktujte nášho architekta, ktorý dá vašej predstave život. Pripravená vizualizácia nebude len vkusným nerealizovateľným návrhom. Všetko, čo pre vás architekt nakreslí, vieme priamo v našej výrobe pretaviť do skutočného nábytku.

Ako pracuje architekt?  

Na začiatku je dôležité osobné stretnutie architekta s klientom. Každý má inú predstavu o realizácii, preto je pre architekta veľkou pomocou, ak si na stretnutie so sebou prinesiete základný náčrt pôdorysu miestnosti.

Ak plánujete zariaďovať nejaký priestor, je dobré si so sebou vziať jeho fotografie, resp. fotografie nábytku, ku ktorému sa bude navrhovaný nábytok dopĺňať. Skvelou pomocou pre nášho architekta je aj obrázok interiéru, ktorý sa vám páči, resp. reprezentuje štýl, ktorého sa máme pri tvorbe návrhu držať.

Na stretnutí predostriete architektovi východiskové body ako požiadavky na nábytok a priestor, predstavy o materiáloch, štýle a pod. S výberom materiálov pre nábytky pomôžu vzorkovníky, ktoré sú k dispozícii v našom showroome.

Na základe stretnutia vám architekt vypracuje návrh vo forme vizualizácií, prípadne základného pôdorysu (ak to projekt vyžaduje). Takýto návrh vám pošleme emailom spravidla do 7 pracovných dní, ak sa s architektom nedohodnete inak.

Na základe finálnej verzie návrhu naše obchodné oddelenie pre vás spracuje cenovú ponuku, ktorá vám takisto bude doručená emailom.

Kde nás nájdete?

Budova showroomu sa nachádza za čerpacou stanicou Slovnaft.

Adresa: Hlavná 3098, 900 42 Dunajská Lužná, tel. č.: 0911405373, e-mail: obchodDL@aval-jz.sk

Čo navrhuje architekt?

Náš architekt vám vie pripraviť buď samostatný návrh nábytkového prvku alebo zostavy, ako aj návrh komplexného riešenia priestoru od povrchových úprav podláh, stien, stropov, až po výber doplnkov.

Dizajnový nábytok ako samostatný prvokshutterstock_293702066

  • kuchynské linky
  • obývacie zostavy
  • nábytok do spálne
  • nábytok do detských a študentských izieb
  • nábytok do pracovní
  • šatníky a vstavané skrine
  • nábytok do administratívnych, obchodných a verejných priestorov

Komplexný návrh interiéru

  • návrhy interiéru bytov
  • návrhy interiéru rodinných domov
  • návrhy interiéru administratívnych, obchodných a verejných priestorov

Naším primárnym zameraním je už od roku 1997 výroba atypického nábytku. Celý servis je pre vás zabezpečený pod jednou strechou. Aby sme sa vedeli priblížiť bližšie k vašej predstave, rozhodli sme sa ponúkať vám služby  interného architekta. Ten vytvára funkčný dizajn priamo u nás. Nábytok vám tak navrhneme, vyrobíme, privezieme a zmontujeme.

Služba architekta je spoplatnenou službou podľa nášho interného cenníka. V prípade objednávky nábytku v našej firme je tento poplatok odpočítaný z ceny nábytku.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na návrh nábytku alebo interiérový návrh. Prípadne kontaktujte priamo architekta na tel.č. +421 902 405 373 alebo mailom na geletova@aval-jz.sk.

Kontaktujte architekta

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. č.

Predmet (povinné)

Vaša správa

captcha

Chcem cenovú ponuku

Vizualizácia vs. realizácia

Fotogaléria

Button Text