Ak ste pred nákupom nového nábytku do Vášho domova, určite sa uistite, že ste dobre zvážili všetky dostupné možnosti. Nábytok na mieru môže byť výhodnou investíciou a môže mať viacero výhod v porovnaní s hotovým nábytkom z predajní. Máme pre vás konkrétne dôvody prečo si vybrať nábytok na mieru:

Použitie: Poskytne Vám hotový/ štandardný nábytok všetko to, čo potrebujete? Obsahuje dostatok úložného priestoru alebo máte radšej jednoduchší dizajn? Dávate prednosť zásuvkám alebo dvierkam? Vlastníte nábytkový solitér, ktorý je náročné kombinovať so štandartným nábytkom? Alebo máte atypické priestory? Príliš veľa otázok, na ktorú je jedna jasná odpoveď – nábytok na mieru!

Dizajn: Keď hľadáte nábytok a máte jasnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať, viete si ho nájsť medzi štandardným nábytkom? Už ste niekedy našli hotový nábytok, napr. v obchode alebo na internete, ktorý by Vám vyhovoval po každej stránke – páči sa Vám, vyhovuje Vášmu vkusu, zmestí sa do Vášho domova, v podstate spĺňa všetky Vaše požiadavky? Aj keď úsilie, ktoré vložíte do výroby nábytku na mieru môže byť o niečo náročnejšie ako kúpa hotového kusu, no výsledok bude určite stáť za to!

Kvalita: Pravdou je, že na trhu môžete nájsť kvalitné kúsky za porovnateľnú, prípadne nižšiu cenu než je cena nábytku na mieru. Avšak, pokiaľ nie ste odborníkom rôzne druhy kovaní, materiálov a ich povrchových úprav, ťažšie rozoznáte správny pomer kvality a ceny. My však za kvalitu ručíme. O našej kvalite sa môžete presvedčiť osobne a navštíviť našu výrobu.

Rozmer: Bez ohľadu na úložné priestory, niektoré hotové kusy nábytku môžu byť jednoducho priveľmi veľké alebo naopak, priveľmi malé, aby sa vmestili do Vášho interiéru, čím dochádza k neefektívnemu využitiu priestoru. Nábytkom na mieru sa tomuto negatívu vyhnete a zariadite svoj priestor tak, aby ste ho využili v čo najväčšej miere. Nie ste tak obmedzený striktne daným rozmerom nábytku od výrobcu a dokážete zariadiť svoj domov, kanceláriu alebo obchod podľa Vašich predstáv.

Konečný výsledok: V počiatkoch projektu niekedy prehliadaný, no jeden z najdôležitejších aspektov nákupu nábytku je práveten, či vo finále bude nový nábytok rešpektovať existujúcu koncepciu priestoru, či bude spolupôsobiť s existujúcim nábytkom a v konečnom dôsledku vytvárať tak harmonický celok. Nábytok na mieru Vám práve toto poskytuje.