O spoločnosti

AVAL – JZ, s. r. o. je výrobno – obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou interiérov a atypického nábytku už od roku 1997. V súčasnosti má spoločnosť 25 zamestnancov. Za toto obdobie sme zrealizovali veľké množstvo bytových, obchodných a verejných interiérov. K naším obchodným partnerom, ako aj zákazníkom, sa správame s úctou a vedomím našej zodpovednosti voči záväzkom a očakávaniam funkčnosti, kvality a dizajnu.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme, aké náročné je byť obchodným partnerom, ktorý nábytkom a interiérovými doplnkami spoluvytvára domov, prácu alebo životný štýl. Pre náš záujem rásť a byť stále bližšie k zákazníkom sme inovovali kompletnú technológiu výroby postavenú na CNC strojoch, rozšírili sme obchodné oddelenie v rámci servisu prvého kontaktu a vybavenia požiadaviek zákazníkov i konštrukčné oddelenie. K profesionalite našich služieb prispieva aj interný tím, ktorý spracováva náročné dizajnové riešenia od vypracovania štúdie, vizualizácií až po realizačnú dokumentáciu.

V apríli 2012 sme pre našich zákazníkov otvorili nový SHOWROOM AVAL – JZ na Hlavnej ulici vdľa čerpacej stanice Slovnaft v Dunajskej Lužnej – za čerpacou stanicou SLOVNAFT, kde sú k dispozícii obchodní poradcovia. Sú tu vystavené ukážky nového a exkluzívneho obchodného tovaru s moderným talianskym dizajnom, vzorkovníky materiálov, kovaní a možností, ktoré budú názornou ukážkou pre očakávania klientov a správne rozhodnutia pri tvorbe dizajnového a funkčného kuchynského, spálňového, kúpeľňového, obývacieho, detského, pracovného alebo iného typu nábytku a interiéru. Viac o komplexnej ponuke SHOWROOMu AVAL – JZ sa dočítate tu.

Dôraz kladieme aj na profesionálne montážne služby, ktoré završujú proces dodania a spokojnosť našich zákazníkov.

Všetky naše služby od cenovej ponuky až po montáž sú zárukou riešenia od jedného dodávateľa s vlastnou výrobou a systematickou podporou.

Vaše nároky sú našou výzvou.

Tím AVAL – JZ

Kuchyne 100%
Obývacie miestnosti 100%
Detské a študentské izby 100%
Vstavané skrine, šatníky 100%
Drevené obklady 100%
Kancelársky nábytok 100%
Nábytok do obchodných priestorov 100%

Konštrukčné oddelenie

Profesionálna technická dokumentácia k atypovému nábytku

Konštrukčné oddelenie

Po obdržaní technickej dokumentácie možno technické riešenie pripomienkovať. Až po jej schválení dochádza k posunutiu nábytku do výroby.

Interná architektka

Pripravíme návrh šitý na mieru Vašim požiadavkám

Interná architektka

Naša interná architektka pripraví pre Vás profesionálne vizualizácie novonavrhovaného interiéru pre Vašu dokonalú predstavu o budúcom interiéri.

100% Kvalita

Vyrábame nábytok len najvyššej kvality

100% Kvalita

Dôraz kladieme nielen na výrobu nábytku, ale aj na profesionálne montážne služby, ktoré završujú proces dodávky nábytku.

Navštívte výrobu

Zaujíma Vás proces výroby Vášho nábytku?

Navštívte výrobu

Pozývame Vás priamo do našej výroby, kde sa dozviete všetky detaily o výrobe Vášho nábytku na mieru, ktoré Vás zaujímajú. Kontaktujte nás!

18- ročné skúsenosti

Realizácia projektov nielen na Slovensku

18- ročné skúsenosti

Na slovenskom trhu pôsobíme už od r. 1997. Odvtedy sme realizovali mnohé projekty nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.