SHOWROOM Dunajská Lužná

Hlavná 3098,
900 42, Dunajská Lužná
Mobil: +421 911 405 373
Email: obchodDL@aval-jz.sk

Kontaktujte výrobu

Areál PD Nové Košariská,
90042 Dunajská Lužná
Mobil: +421 903 405 373
Email: vyroba@aval-jz.sk

Fakturačné údaje

AVAL - JZ, s.r.o.
IČO: 36248878
IČ DPH: SK 2020188753
Prievaly 356, 906 34

Blog

INTERIÉRY NA KĽÚČ V PROJEKTE LASTOVIČKY NOVÁ DEDINKA VERSATILe

Kto by si nechcel pohodlne vyložiť nohy, založiť ruky za hlavu a predsa mať o všetko postarané? Výhodou projektu interiéru na kľúč je, že sa naozaj nemusíte o nič starať. Odpadajú Vám všetky tie „behačky a vybavovačky“ po štúdiách, zháňanie vhodného nábytku, spotrebičov… Vašou jedinou starosťou je priniesť si svoje osobné veci a užívať si […]

október 4th, 2018|

TIPY A TRIKY PRE ŠATNÍKY časť I.

Každý z nás to dobre pozná. Na začiatku, keď zariaďujeme byt alebo dom, nadobudneme pocit, že máme dostatok úložného priestoru. No tento pocit sa však začína vytrácať užívaním, či už zrekonštruovaného alebo úplne nového domova a postupne zisťujeme, že veci, na ktoré sme minuli svoje ťažko zarobené peniažky, nemáme vlastne kam uložiť. Ako si správne […]

december 22nd, 2017|

Kuchynská linka – „viacero tvári“

Architektka navrhla klientovi niekoľko alternatív materiálového riešenia kuchynskej linky, čím získala kuchyňa „viacero tvári“.

máj 30th, 2017|

Vizualizácia – Netradičná kuchynská linka

Návrh kuchynskej linky spočíva v jej zasadení akoby do rámu, z ktorého linka opticky vystupuje. Kuchyňa je netradičná svojim stupňovitým riešením horných skriniek, ktoré podtrháva zaujímavá grafika medzi hornými a spodnými skrinkami. Ostrov vytvára prirodzenú bariéru medzi kuchynskou časťou a obývačkou, ktoré zároveň prepája veľký jedálenský stôl.

máj 30th, 2017|

Vizualizácia – kuchynská linka industriálny štýl

Zaujímavá kuchynská linka do rodinného domu? Architektka navrhla klientovi kuchyňu, ktorá je netradičná riešením horných skriniek a ostrovom, ktorý vytvára prirodzenú bariéru medzi obývačkou a kuchynskou časťou.

máj 30th, 2017|

Nová obývacia izba: malé zmeny, veľké veci

V obývacej izbe trávime náš voľný čas, zabávame svojich hostí a zaspávame pri športových prenosoch. Je to priestor pre sviečky na romantický večer, párty a oslavy s priateľmi, no taktiež miesto, kde po celom dni vypneme a oddychujeme s vyloženými nohami.

Aby priestor zostával oázou pokoja, musí mať tú správnu atmosféru po celý rok a meniť sa v súlade s našimi potrebami. Svoje bývanie, by […]

máj 30th, 2017|

BIELA ČI FAREBNÁ? AKÚ KUCHYŇU BY STE ZVOLILI?

Výber kuchynskej linky je veľmi dôležitým krokom či už pri zariaďovaní nového alebo pri rekonštrukcii starého interiéru. Ako si ale správne vybrať, aby kuchyňa bola funkčná, no zároveň estetická? Aby Vám slúžila čo najdlhšie a nebola po roku označená za nemodernú, prípadne „dizajnový prešľap“?

Pri výbere kuchynskej linky sa obyčajný človek riadi vlastným pocitom pri voľbe materiálov, […]

marec 13th, 2017|

5 TIPOV PRE VÝBER DOKONALEJ KUCHYNSKEJ LINKY

Zvažujete kúpu kuchynskej linky alebo len chcete jednoducho vymeniť starú za novú? Ako si správne vybrať, aby aj po dlhšom čase vyzerala ako nová a spĺňala nároky, ktoré ste mali pri jej výbere? Ponúkame Vám niekoľko užitočných rád, ktoré Vám uľahčia výber a odbremenia hlavu plnú otázok.

Zmapujte priestorové možnosti

Pred kúpou kuchynskej linky je potrebné mať jasno v tom, […]

január 31st, 2017|

NOVÉ INŠPIRÁCIE DO OBÝVAČKY

Omrzela Vás Vaša obývacia izba? Chceli by ste niečo nové, trendy, prípadne tej starej vdýchnuť nový život? Alebo len potrebujete inšpiráciu pre jej modernizáciu? Čo by v obývačke nemalo chýbať a na čo by ste nemali zabudnúť? Prinášame Vám zopár inšpirácií.

Nový návrh modernej obývacej izby by mal byť kombináciou priestorových možností a požiadaviek užívateľa. Zároveň by mal poskytnúť […]

január 11th, 2017|

AKO BY MAL VYZERAŤ MODERNÝ DIZAJN INTERIÉRU?

Stali ste sa majiteľom bytu, domu alebo inej nehnuteľnosti, ktorá je však v pôvodnom stave? Ako ju zrekonštruovať, aby spĺňala Vaše predstavy o modernom a funkčnom interiéri? Niekedy stačí naozaj málo.

Mnohí z nás trpia predstavou, že k vytvoreniu moderného a funkčného dizajnu akéhokoľvek interiéru je potrebná ruka architekta. Nie vždy tomu tak musí byť. Ak daný priestor nepotrebuje zásadné zmeny vo […]

január 11th, 2017|